Info a ceník

FOTOGRAFOVÁNÍ:
V Praze 8 v exteriérech (po domluvě i jinde) nebo ve foto atelieru v Čimicích. Případně přímo u Vás doma (v Praze).  Víkendy občas i Příbramsko, Písecko.

K dispozici je spousta doplňků jak na miminka, tak na větší děti i dospělé... a stále rozšiřuji o další...

Veškeré balíčky možno koupit i jako dárek - dárkový poukaz pro své blízké.

Focení probíhá ve všední den vždy po domluvě. O víkendech fotím pouze svatby a občasná tématická focení.
Fotografie dodávám v digitální podobě, tisk je vždy možné doobjednat, ale není standardně součástí balíčků (kromě svateb).
Od výběru fotografií dodávám upravené fotky do 3 týdnů, pokud není předem domluveno jinak.

Ceník platný od 1.10.2019


Stručný přehled (rozepsaný ceník níže):
Standard balíček/10 foto - 2.500 Kč
Minibalíček 3/foto - 1.500 Kč
Midibalíček 5/foto - 1.800 Kč
Lifestyle doma - 3.000 Kč (výběr dělám sama, zasílám všechny povedené)
Mamka a dcera/syn/10 foto - 3.000 Kč
Dortíkový narozeninový/10 foto - 3.000 Kč
Víly/5foto - 2.000 Kč
Newborn ateliér/10 foto - 3.000 Kč
Newborn doma/10 foto - 4.000 Kč
Tématické focení/3 foto - 500 Kč
Svatby rozpis - viz níže
Individuální kurz fotografování - 4000 Kč
Individuální kurz úprav fotografií (Adobe LR a PS) - 4000 Kč

STANDARDNÍ BALÍČEK - exteriér: 
Série 10 fotografií z cca hodiny focení - 2.500 Kč
Cena zahrnuje 10 upravených fotek ve vysokém rozlišení.
Fotky si vyberete (nebo necháte výběr na mně) z dodaných náhledů, vybrané fotky následně dodám upravené v originální velikosti cd/dvd flash disku nebo uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.
STANDARDNÍ BALÍČEK - ateliér: 
Série 10 fotografií z cca hodiny focení - 2.500 Kč
Cena zahrnuje 10 upravených fotek ve vysokém rozlišení.
Fotky si vyberete (nebo necháte výběr na mně) z dodaných náhledů, vybrané fotky následně dodám upravené v originální velikosti cd/dvd flash disku nebo uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.

MINIBALÍČEK: Série 3 fotografií z ateliéru či exteriéru.
Cca 15 min focení - 1.500 Kč.

MIDIBALÍČEK: Série 5 fotografií z ateliéru či exteriéru.
Cca 20 min focení - 1.800 Kč.LIFESTYLE: - u vás doma (lze využít i na nestylizovaný newborn)
Série fotografií z cca hodiny focení ve vašem prostředí - 3.000 Kč
Cena zahrnuje ca 20-40 fotografií ve vysokém rozlišení.
Fotky vybírám sama a dodávám v barevné i černobílé verzi a uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.BALÍČEK KALENDÁŘ (pro babičky, dědečky, tatínky nebo pro partnery):
Kompletní tištěný nástěnný kalendář velikosti A3 včetně nafocení.  cca 1-2h focení v ateliéru či exteriéru - 4.000 Kč nebo možno s vizážistkou za 4.500 Kč.
Cena zahrnuje 13 upravených a retušovaných fotek ve vysokém rozlišení a jeden výtisk kalendáře v luxusní kvalitě ve velikosti A3.
Fotky si vyberete (nebo necháte výběr na mně) z dodaných náhledů všech nafocených fotek, vybrané fotky následně dodám upravené v originální velikosti cd/dvd flash disku nebo uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout. Kalendář dostanete poštou na svou adresu nebo předám osobně.

Možno doobjednat více výtisků - každý výtisk navíc za 400 Kč.
Mamka a dcerka (syn) 
Série 10 fotografií z cca hodiny focení včetně převlékání - 3.000 Kč
Základem pro toto focení je stejné oblečení pro mamku i dcerku (případně synka) a dobrá nálada. Červené puntíkaté sukýnky mám k zapůjčení, také modré volánové sukýnky i pár tylových sukní, ale jinak se fantazii meze nekladou a stačí si pořídit cokoliv stejného. Pak se pokusím zachytit Vaši vzájemnou lásku i krásu.  Fotí se na různých místech, hezky to vypadá jak ve městě, tak v přírodě, záleží na Vás.
Výběr fotek a následné zpracování funguje stejně, jako u ostatních balíčků.

Balíček "DORTÍKOVÝ" - Ideální pro fotky na první nebo druhé narozeniny. 
Série 10 fotografií + koláž dortíková z cca hodiny focení - 3000 Kč (cena včetně dortíku) Nejprve pár klasických fotek samostatných nebo se sourozenci, rodiči a pod. a v druhé části samostatné fotky s velikým ozdobeným mufinem-cupcakem, které si
může děcko rozpatlat, jak bude libo :)

Cena zahrnuje 10 elektronických upravených fotek + jednu koláž ve vysokém rozlišení, velký ozdobený cupcake od výborné cukrářky Kamily Smolíkové (barvy a téma na přání klienta), dekorace v barevném souladu s dortíkem a případně k zapůjčení i nějaká tutu sukénka nebo džíny na kluky, nemáte-li vhodné vlastní.

Fotky si vyberete (nebo necháte výběr na mně) z dodaných náhledů, vybrané fotky následně dodám upravené v originální velikosti cd/dvd flash disku nebo uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.Balíček "VÍLY" - pro malé i větší vílí slečny 
Série 5 fotografií z cca 1/2 - 3/4 hodiny focení včetně převlékání - 2000 Kč
Fotí se vždy venku. Oblečení a ostatní rekvizity pro toto focení mám vlastní, takže není potřeba se na focení nijak zvlášť chystat.
Toto "pohádkové" focení je náročnější na následnou postprodukci v PC a proto je každá další vybraná fotka nad rámec balíčku zpoplatněna 200 Kč.
Jinak výběr fotek ze zaslaných náhledů funguje stejně, jako u ostatních balíčků.
NEWBORN ateliér Praha 8 Čimice:
Série 10 fotografií z 1-3h focení - 3.000 Kč
Cena zahrnuje 10 upravených fotek ve vysokém rozlišení.
Fotky si vyberete (nebo necháte výběr na mně) z dodaných náhledů, vybrané fotky následně dodám
upravené v originální velikosti cd/dvd flash disku nebo uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.

NEWBORN u Vás doma:

Série 10 fotografií z 1-3h focení - 4.000 Kč
Fotografování miminek v pohodlí domova je pojato spíše lifestylově, využívá se více domácího prostředí a doplňků
a rekvizit z domova. Beru s sebou ale i některé svoje rekvizity,
deky a doplňky, aby se případně dalo nafotit i pár stylizovaných fotografií.
Náklady navíc na cestu mimo Prahu jsou 7 Kč/km

Informace k focení NOVOROZENCŮ - NEWBORN
Newborn – tedy novorozená miminka se fotí maximálně do 20, ideálně do 14 dnů. Do této doby jsou miminka ještě zvyklá na schoulené polohy z bříška, takže je snažší je podobně napolohovat tak, aby byla v klidu a spinkala. S přibývajícími dny tuto schopnost ztrácí a některé polohování už není možné. Také začínají být více bdělá a hůře se tak uspávají i uklidňují, častěji se vylekají rozhozením svých ručiček i jakýmkoliv zvukem a pod. Takže, ideální čas na objednání se na newborn focení je ještě, než si odnesete drobečka domů, ať najdeme společný termín.
TÉMATICKÁ FOCENÍ: 
Průběžně, celoročně, vždy na jiné téma. Cena 500 Kč - zvýhodněná cena oproti běžnému focení.
Cena zahrnuje 3 upravené fotografie v digitální podobě v plné velikosti.
Vhodné pro všechny, co chtějí mít zdokumentovaný celý rok dětí nebo svůj. Fotografie jsou pak vhodné použít i do kalendáře, jako dárky pod stromeček.

Témata jsou různá. Pokud chcete dostávat info o připravovaných foceních, napište si na mail foto@luciepisecka.cz a budu Vás informovat mailem.
Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčků 150 Kč. 
Neupravené (nevybrané) fotografie neposkytuji.
Ceny výše uvedené jsou pro počet do 4 lidí na jedno focení, nad 4 lidi je příplatek 200 Kč na každého dalšího.

Cestování po Praze na místo focení mimo Prahu 8 a 9 je za příplatek 500 Kč.Vizážistka:
Za 500 Kč na osobu lze domluvit nalíčení (nebo líčení a úprava účesu za 1000 Kč) profesionální vizážistkou k jakémukoliv balíčku.
Vřele doporučuji všem slečnám a dámám, viz ukázka :)


REPORTÁŽNÍ A FIREMNÍ FOTO:
Focení akcí všeho druhu v místě konání (ukázky zde). Po předchozí domluvě, lze kdekoliv v ČR. Praha bez příplatku na cestu, mimo Prahu - po domluvě. Cena takového focení se mění podle náročnosti, délky a vzdálenosti (vychází z přibližné ceny 2.000 Kč/hod).SVATEBNÍ FOTO:  
(pokud chcete svatební balíček bez tištěných fotografií, cena je o 500 Kč nižší a pokud byste chtěli místo tištěných fotografií obdržet tištěnou svatební fotoknihu, cena je o 500 vyšší)

Mini svatební: Cena 8.000 Kč - Focení 1-2h - Fotografování momentek těsně před obřadem,  focení obřadu, společných skupinových fotek a portrétů novomanželů. Výstupem je 15 tištěných fotografií ve formátu cca 13*20 a CD s cca 100-150 fotografiemi z celé této části svatebního dne.

Klasik svatební: Cena 10.000 Kč - Focení cca 4h (každá další hodina + 1000 Kč). Oproti balíčku mini obsahuje ještě fotky z hostiny (rozbíjení talířku, přípitek, krájeni dortu a pod... ) a detaily kytice, prstýnky apod... Výstupem je 20 tištěných - fotografií ve formátu cca 13*20 a CD s cca 200-300 fotografiemi z celé této části svatebního dne.

Celodenní svatební: Cena 14.000 Kč - Focení  cca 8-9h (každá další hodina + 1000 Kč). Celodenní dokumentování svatebního dne - od příprav až po první svatební tanec...  (příprava nevěsty, zdobení aut, přes odjezd na obřad, obřad, společná fota, portréty, hostina, první tanec..)  Výstupem je 30 tištěných ve formátu cca 13*20 a CD s cca 400-600 fotografiemi z celého dne.

Individuálně lze domluvit i jiné časové rozpětí, nebo maximální balíček, od rána do pozdního večera... :)

Pokud byste měli zájem o focení dvěma fotografy, kvůli více záběrům v jeden moment (oblékání ženicha a nevěsty v jiných místech a pod...) lze domluvit za příplatek 2000 Kč.

U svatebních balíčků je po objednání účtován rezervační poplatek ve výši 2000 Kč, který je pak odečten od celkové ceny focení. Při zrušení termínu se poplatek nevrací. 

Doprava na místo svatebního obřadu v rámci Prahy (a části středočeského kraje) v ceně, do dalších lokalit dle domluvy, ale přibližně 7 Kč/km. Pro ostatní informace si přečtěte obchodní podmínky.